polski english german slovensky czech hungarian lithuanian latvian swedish russian

buvnieciba pielietojamas aluminija sistemas

aliplast - buvnieciba pielietojamas aluminija sistemas

Aliplast - firmas vēsture

| par mums | Aliplast - firmas vēsture

Aliplast vēsture aizsākās 1984. gadā Lokerenā, Beļģijā.

Šobrīd Aliplast ir viens no Eiropas vadošajiem alumīnija sistēmu ražotājiem ar spēcīgām pozīcijām Rietumeiropas tirgū, īpaši Francijā, kur uzņēmums pazīstams kā Profils Systemes S.A. un Lielbritānijā, kur darbojas ar nosaukumu Smart Systems. Bez tam, Aliplast ir investējis ievērojamus līdzekļus struktūrvienībās un pārstāvniecībās Ēģiptē, Ķīnā, Polijā un citās Austrumeiropas valstīs.

Par Aliplast grupas attīstību Austrumeiropā atbild Polijas uzņēmums „Aliplast” Sp. z.o.o. ar loģistikas un profilu pirmsapstrādes centru Ļubļinā, nodrošinot Aliplast produkcijas loģistiku uz Čehiju, Slovākiju, Ungāriju un Rumāniju, kā arī Baltijas valstīm, šobrīd - Lietuvu un Latviju.

Latvijā kopš 2008.gada Aliplast koncernu pārstāv SIA „PVC Mārupe”.

Ar Aliplast mūsdienīgajām augstas kvalitātes alumīnija sistēmām un risinājumiem, vēlamies dot savu ieguldījumu arī Latvijas būvniecībā un arhitektūrā.

Sekojot pasaules tendencēm un energoresursu izmaksu nepārtrauktam pieaugumam, galvenā uzmanība šobrīd un nākotnē tiks pievērsta alumīnija sistēmu ar zemiem siltuma caurlaidības koeficientiem (Superial un MC Therm) pilnveidošanai un profilu sortimenta paplašināšanai.

Esam pārliecināti, ka, pateicoties Aliplast jaunajiem risinājumiem, stikloto konstrukciju ražotāji saviem klientiem var piedāvāt mūsdienīgas alumīnija stiklotās konstrukcijas, kas atbilst mūsdienu augstākajām kvalitātes un komforta prasībām.

 

© aliplast 2007 par mums attīstība piedāvājums jaunumi ziemas dārzi savādāki logi realizācijas kontakti Design by CI - Strony WWW