polski english german slovensky czech hungarian lithuanian latvian swedish russian

buvnieciba pielietojamas aluminija sistemas

aliplast - buvnieciba pielietojamas aluminija sistemas

Jaunās Aliplast biroja ēkas atklāšana

| jaunumi | Jaunās Aliplast biroja ēkas atklāšana

Ar vērienīgu pasākumu 25.septembrī, Ļubļinā tika atklāta jaunā Aliplast biroja ēka un ražotne. Uz atklāšanu bija ieradušies vairāk nekā 700 viesi (pasūtītāji, piegādātāji, arhitekti, biznesa organizāciju pārstāvji, prese) no Polijas, Latvijas, Lietuvas, Čehijas, Slovākijas, Baltkrievijas un citām valstīm. Starp viesiem bija arī Ļubļinas pilsētas pārstāvji: Ļubļinas mērs Adam Wasilewski, Ļubļinas vojevodistes maršals Jacek Sobczak un mēra vietnieks Krzysztof Zuk. Ar savu klātbūtni pagodināja arī Beļģijas vēstnieks Jan Luykx ar sievu.


Viena no svarīgākajām programmas norisēm bija jaunā biroja un ražotnes apmeklējums, kur tika prezentēta modernā pulverkrāsotava un profilu savalcēšanas (ISOMAT) līnija. Tehniskais departaments demonstrēja alumīnija profilu divgalvu zāģa un frēzes darbību.

Pasākuma svinīgo daļu atklāja uzņēmuma valdes priekšsēdētājs John Kidaj. Ar uzrunām pagodināja arī mērs, maršals un Beļģijas vēstnieks. Pārdošanas direktors Marek Salaga viesiem sniedza prezentāciju par Aliplast uzņēmuma vēsturi un attīstību. Pēc prezentācijas viesi tika aicināti uz svinīgām vakariņām.

Atklāšanas pasākumā uzstājās Polijā populārā grupa BAJM, bārmeņu grupa “High Fly Fair” ar priekšnesumiem, kā arī Ireneusz Krosny, kurš rādīja priekšnesumus ar smieklīgākajām epizodēm no “The best of” repertuāra. Lielisku mūziku līdz rīta gaismai spēlēja DJ Jacky. Pasākumu vadīja aktieri: Kevin Aiston un Elizabeth Duda.

 
fot. J. Adamczuk  fot. J.Adamczuk   fot. J.Adamczuk  fot. J.Adamczuk   fot. J.Adamczuk     fot. J.Adamczuk
fot. J.Adamczuk   fot. J.Adamczuk     fot. J.Adamczuk
fot. Aliplast   fot. J.Adamczuk     fot. J.Adamczuk
fot. Aliplast   fot. J.Adamczuk     fot. Aliplast
fot. Aliplast   fot. Aliplast     fot. Aliplast 

 

© aliplast 2007 par mums attīstība piedāvājums jaunumi ziemas dārzi savādāki logi realizācijas kontakti Design by CI - Strony WWW