polski english german slovensky czech hungarian lithuanian latvian swedish russian

buvnieciba pielietojamas aluminija sistemas

aliplast - buvnieciba pielietojamas aluminija sistemas

Pirmais profils – Aliplast Extrusion sāk darbu!

| jaunumi | Pirmais profils – Aliplast Extrusion sāk darbu!

Aliplast Extrusion pirmā alumīnija profilu prese ir sākusi darbu un 2011.gada 11.jūlijā ir veikta pirmo profilu ekstrūzija. Sērijveida ražošana zem Aliplast Extrusion zīmola tiks uzsākta 2011.gada augustā.

Aliplast Extrusions ir aprīkota ar modernu pilnībā automatizētu presi ar spiedienu 2200 tonas Un ražošanas jaudu 10 000 tonnas alumīnija profilu gadā.

Aliplast Extrusions jaunās preses tehniskie parametri ir sekojoši:
- Maksimālais profilu garums: 14 000mm
- Maksimālais platums: 240mm
- Minimālais svars: 0,250 kg

Ar šo tiek pabeigta otrā kārta investīcijām Aliplast koncerna Austrumeiropas pārstāvniecībā. Pirmā investīciju kārta oficiāli tika pabeigta 2009.gada septembrī, kad Ļubļinas speciālajā ekonomiskajā zonā tika atklāta Aliplast Austrumeiropas nodaļas centrālais birojs un loģistikas centrs ar profilu krāsošanas līniju 13 000 m2 platībā un pulverkrāsošanas iecirkņa jaudu 360m2 stundā).

Otrā attīstības kārta paredzēja ražošanas platību paplašināšanu līdz 35 000 m2, uzstādot profilu ekstrūzijas iekārtu un alumīnija profilu vertikālo krāsošanas līniju.

             

          

© aliplast 2007 par mums attīstība piedāvājums jaunumi ziemas dārzi savādāki logi realizācijas kontakti Design by CI - Strony WWW