polski english german slovensky czech hungarian lithuanian latvian swedish russian

buvnieciba pielietojamas aluminija sistemas

aliplast - buvnieciba pielietojamas aluminija sistemas

projektēšanas un tāmēšanas programmas

| attīstība | projektēšanas un tāmēšanas programmas

ALI-CAD
Tradicionālo stikloto konstrukciju projektēšanai, tāmēšanai un ražošanai tiek izmantota speciāli šim mērķim izstrādāta programma ALI-CAD.
Tā paredzēta piedāvājumu sagatavošanai klientiem, konstrukciju rasējumu izdrukāšanai, nodrošinot arī tālāku pasūtījuma apstrādi ar ražošanas uzdevumu sagatavošanu un materiālu pasūtīšanu. ALI-CAD priekšrocība ir tā, ka vienlaicīgi iespējams sagatavot konstrukcijas rasējumus un šķērsgriezumus, atspoguļojot dažādu konstrukcijas elementu mezglus.
Pastāv divas iespējas projektēt konstrukcijas: izmantojot gatavas konstrukcijas no datu bāzes vai izveidot konstrukciju no jauna. ALI-CAD nodrošina iespēju kontrolēt ražošanas atlikumus un izmantot atgriezumus citos projektos, tādējādi samazinot pasūtāmo profilu apjomu. Programma tiek pastāvīgi pilnveidota un papildināta ar jauniem tehniskiem risinājumiem, kas atspoguļojas Aliplast piedāvājumā.
Lai taupītu Jūsu resursus, mūsu pieredzējušie speciālisti – konstruktori sniegs Jums palīdzību un, individuāli sadarbojoties ar arhitektu un klientu, izstrādās nestandarta konstrukciju projektus, vizualizāciju un palīdzēs sagatavot ražošanas uzdevumus. Iepriekšminētajam mērķim papildus tiek izmantotas sekojošas ne tik izplatīto Aliplast sistēmu un nestandarta konstrukciju aprēķina programmas:


    

 COVER 3D
Šī programma dod iespēju projektēt 3 dimensiju telpā un pārsvarā tiek izmantota projektējot ziemas dārzus vai stiklotus ātrijus, jumta virsgaismas un citas nestandarta konstrukcijas. Iespējams vizualizēt projektus, iekomponējot tos fotogrāfijās. Programma izstrādā telpiskus konstrukciju rasējumus kopā ar ražošanas izmēriem. Nepieciešamības gadījumā tiek nodrošināta iespēja aplūkot telpiskus mezglu attēlus.

 

CHACAL XXI
Tā ir paredzēta alumīnija konstrukciju projektēšanai Rietumeiropā izplatītajās Aliplast alumīnija sistēmās. Programma ģenerē dažāda tipa piedāvājumus klientiem, ražošanas tehnoloģiskos procesus, optimizē piegriešanu un sastāda materiālu pasūtījumus. Pastāv iespējas veidot šķērsgriezumus.

     
ALIXEL
Programma ziemas dārzu jumtu projektēšanai, kas veidota uz Microsoft Excel platformas, dod automātiski iespēju aprēķināt vienkāršus (vienslīpu un divslīpu) jumtus Aliver un Victorian sistēmās, kā arī ģenerē profilu griešanas kartes un izvēlas nepieciešamo furnitūru. Pie tam tā dod iespēju manuāli aprēķināt jebkuru alumīnija konstrukciju Aliplast sistēmās. Programma tiek izmantota kopā ar Cover 3D, lai iegūtu precīzu projekta kalkulāciju.

   

       

 

© aliplast 2007 par mums attīstība piedāvājums jaunumi ziemas dārzi savādāki logi realizācijas kontakti Design by CI - Strony WWW