polski english german slovensky czech hungarian lithuanian latvian swedish russian

buvnieciba pielietojamas aluminija sistemas

aliplast - buvnieciba pielietojamas aluminija sistemas

stratēģija un misija

| par mums | stratēģija un misija

Aliplast stratēģiskais mērķis Latvijā ir paplašināt tirgū pieejamo stikloto konstrukciju sortimentu ar Rietumeiropā plaši izmantotiem risinājumiem stiklojuma izmantošanai arhitektūrā un būvniecībā, papildinot uz doto brīdi Latvijā ne tik plaši pārstāvēto kvalitatīvo alumīnija sistēmu sortimentu.

Aliplast misija Latvijā
Aliplast – viens no vadošajiem alumīnija sistēmu piegādātājiem Latvijas stikloto būvkonstrukciju tirgū. Pateicoties Aliplast augstajai produktu kvalitātei un efektīvai cenu politikai, mēs veicinām savu klientu – stikloto konstrukciju ražotāju – konkurētspēju ne tikai vietējā, bet arī eksporta tirgos, vienlaicīgi nodrošinot Aliplast zīmola atpazīstamību stikloto konstrukciju ražotāju, arhitektu, būvnieku un attīstītāju vidū.

Aliplast stratēģija Latvijā
Iepazīstināt Latvijas stikloto konstrukciju ražotājus ar Aliplast alumīnija sistēmu plašo sortimentu un augsto kvalitāti. Piedāvāt iespēju Latvijas logu, durvju un citu stikloto konstrukciju ražotājiem, saglabājot vai pat uzlabojot produkcijas kvalitāti, samazināt saražotās produkcijas pašizmaksu.

Iepazīstināt Latvijas arhitektus un interjera dizainerus ar jauniem, Latvijas tirgū līdz šim nepieejamiem risinājumiem alumīnija stikloto konstrukciju jomā.

Nodrošināt nemainīgi augstu produkcijas piegādes ātrumu un regularitāti, lai mūsu klienti var plānot ražošanas procesu neatkarīgi no sezonalitātes vai citiem apstākļiem.

           

 

 

.

© aliplast 2007 par mums attīstība piedāvājums jaunumi ziemas dārzi savādāki logi realizācijas kontakti Design by CI - Strony WWW