polski english german slovensky czech hungarian lithuanian latvian swedish russian

buvnieciba pielietojamas aluminija sistemas

aliplast - buvnieciba pielietojamas aluminija sistemas

tehnika un tehnoloģijas

| attīstība | tehnika un tehnoloģijas

Aliplast kvalitātes politika paredz projektēšanas, ražošanas un piegādes procesu nepārtrauktu kontroli, lai nodrošinātu augstākās kvalitātes produkcijas piegādi klientiem.
Pielietojot jaunākos risinājumus ražošanā, Aliplast alumīnija sistēmu kvalitāte un tehniskie risinājumi atbilst augstākajiem nozarē izvirzītajiem standartiem.

1. Pulverkrāsošana.
Aliplast pieder viena no vismodernākajām un progresīvākajām pulvertehnoloģijas krāsotavām Eiropā, kurā profilu un aksesuāru krāsošana tiek veikta ar pilnībā automatizētas krāsošanas līnijas palīdzību.
Lai klientiem piegādājamās konstrukcijas veiksmīgāk iekļautos interjerā vai eksterjerā, Aliplast ražotājiem piegādā ne tikai krāsotus profilus, bet arī krāsotu furnitūru un nepieciešamos dekoratīvos elementus.
Pēc klienta pieprasījuma produkciju iespējams krāsot dažādās matējuma/glancējuma pakāpēs.

   

2. Alumīnija profilu un izstrādājumu hromēšana.
Aliplast, atšķirībā no vairuma Latvijā krāsoto alumīnija sistēmu, veic to pirmapstrādi. Lai palielinātu materiāla pretestību korozijai un krāsas noturību, pirms krāsošanas tiek veikta alumīnija kodināšana un hromēšana.
Bez plašās tradicionālās krāsu gammas no RAL paletes, iespējams elementus pārklāt arī ar matētām krāsām un krāsām, kas imitē koksnes struktūru.
       

3. Laboratorija

Aliplast laboratorija nodrošina alumīnija virsmu sagatavošanas procesa kontroli. Pieredzējuši darbinieki pastāvīgi kontrolē tehnoloģiskos procesus un Eiropas normas Qualicoat ievērošanu. 

 
4. Profilu liekšana
Vēlaties izgatavot apaļas, ovālas vai arkveida konstrukcijas? Aliplast sniedz profilu locīšanas pakalpojumus, piegādājot locītu profilu komplektu vai jau sagatavotu nestandarta konstrukciju. 

    
   

5. Alumīnija profilu mehāniskā izturība
Aliplast alumīnija profilu nesošo sieniņu biezums sastāda +/- 2mm, nodrošinot augstu mehānisko izturību un garantiju, ka no mūsu profiliem izgatavotā konstrukcija veiksmīgi pildīs tai izvirzītās prasības.

© aliplast 2007 par mums attīstība piedāvājums jaunumi ziemas dārzi savādāki logi realizācijas kontakti Design by CI - Strony WWW