polski english german slovensky czech hungarian lithuanian latvian swedish russian

buvnieciba pielietojamas aluminija sistemas

aliplast - buvnieciba pielietojamas aluminija sistemas

ziemas dārzu alumīnija sistēmas

| ziemas dārzi | ziemas dārzu alumīnija sistēmas

Ziemas dārzi (reizēm saukti arī par oranžēriju vai verandu) kļūst aizvien populārāki Latvijā. Tie kalpo ne tikai dzīvojamās platības paplašināšanai, bet arī kā skaists arhitektūras elements. Daudzveidīgu risinājumu un konstrukciju iespējas ļauj projektēt un montēt ziemas dārzu atkarībā no personīgām vēlmēm.
   

Ziemas dārzu iespējamās formas:

EdwardianGregorian   Kiosk
Victorian          Lean-to

Pirms tiek celts ziemas dārzs ir jāpārdomā, kurā vietā tas atradīsies, arī attiecībā pret debespusēm. Ziemas dārzs, kas būs novietots pret dienvidiem, dos enerģijas ekonomiju ziemā, bet vasarā tas strauji uzsils, tāpēc to vajdzēs apvienot ar gaisa kondicionētāju vai pastiprinātu ventilācijas sistēmu. Uz ziemeļiem novietots ziemas dārzs pasargās gan no vēja, gan aukstuma. Novietojot to austrumos, tajā varēs iedzert rīta kafiju, bet rietumos novietotā ziemas dārzā varēs vērot saulrietu.

Klientam individuāli iespējams izvēlēties ziemasdārza formu – apaļu, pusapaļu, taisnstūra vai kādu citu. Lielāku ziemasdārza platību var panākt to projektējot pret ēkas sienu taisnleņķī, nevis slīpu.

Alumīnijs ir vispopulārākais materiāls ziemas dārzu konstruēšanai un būvniecībai. Tas ir viegls, mehāniski izturīgs un noturīgs pret koroziju, ekoloģiski nekaitīgs un ārējās vides iespaidā neizdala kaitīgas vielas. Turklāt šis materiāls neprasa īpašu kopšanu.

No alumīnija profilu sistēmām iespējams veidot ekskluzīvus un dažādas sarežģītības pakāpes ziemas dārzus. Iespējams arī izmantot alumīnija profilus ar termoizolējošām starplikām, kas nodrošina augstu siltumizolācijas koeficientu, kas dod iespēju tos ekspluatēt cauru gadu, tādējādi palielinot dzīvojamo platību.

Aliplast sistēmu jumti nodrošina nepieciešamo siltumizolāciju pateicoties termiskajām starplikām. Jumta konstrukcijās var izmantot spāres, kas ļauj pakāpeniski savienot jumtu plakni ar vertikālajām sienas plaknēm (bez augstuma tiltiņu izveidošanās iespējām). Šarnīrveida savienojumi korēs un pažobelēs ļauj pēc vajadzības regulēt jumta slīpumu (50 - 45º robežās). Nesošo elementu izvietojums ir atkarīgs no attālumiem starp spārēm, kā arī vēja un sniega slodzēm. Ir iespējams pastiprināt spāres un pažobeles, izmantojot speciālus alumīnija vai tērauda pastiprinošos profilus. Iespējams projektēt efektīvu nokrišņu un ūdens novadīšanas sistēmu. Ir arī iespējams pielietot integrētus pažobeles profilus ar reni vai bez tās. Aliplast jumta sistēmas piemērotas gan polikarbonāta, gan stikla segumu izmantošanai. Ziemas dārzu jumtu sistēmas risinājumi līdz minimumam samazina skārda apdares materiālu izmantošanu. Pieejamas vairāku veidu apdares līstes: vienkāršas, noapaļotas, kā arī līstes renovēšanai. Iespējams instalēt virs un zem teknēm dekoratīvus elementus (konstruktīvus savilcējus, cauruļu aizsargus).

 Aliplast ziemas dārzu alumīnija sistēmas: :  ALIVER 100, ALIVER 400ALIVER 600ALIVER 1000,  ALIVER 2000+ALIVER 5000+, ALIVER 6000, VICTORIAN PLUS.

 

© aliplast 2007 par mums attīstība piedāvājums jaunumi ziemas dārzi savādāki logi realizācijas kontakti Design by CI - Strony WWW